s Janou Králikovou o sociálních sítích a influencerství

Tentokrát jsem si povídala s jednou ze svých nejbližších duší, s Janou Králikovou, kterou nejspíš znáte jako kuchařku a foodblogerku ze Zásadně zdravě. Dopředu upozorňuju, že tenhle díl měl být sice hodně uvolněnej, ale furt jakože seriózní. Akorát se nám to celý nakonec nějak zvrtlo do stylu Buchet na rádiu Wave (haha, you wish, Karolíno!).

Pár vážnejch věcí jsme ale probraly:

  • Janino působení na sociálních sítích
  • fenomén spoluprací a jejich označování
  • jak tohle všechno Janě proměnil Covid a mateřství
  • proč se z ní s příchodem Elišky nestala další “mama blogerka”, ale spíš si naopak začala víc chránit soukromí
  • jak se Jana cítí v roli “influencerky”, kterou vlastně nikdy nechtěla být

a spoustu dalšího.

Nicméně velká část tohohle kecání je fakt punk. Jednak proto, že se s Janou známe fakt už od základky a hrozně rádi se špičkujeme, ale třeba i proto, že se mi v půlce vybily sluchátka, musela jsem si připojit nový a s nima se mi odpojil mikrofon, aniž bych si toho všimla, takže jsem najednou asi o 4 řády tišší než předtím. Omluvou mi budiž můj „jinej stav”, kterej evidetně fakt jinej byl, no.:)

Bonusová část Kecání

Je otevřená jen pro patrony a povídáme si v ní s Janou třeba o tom, proč nechce mít společnej účet s manželem, jak se často stavíme až na poslední místo a jak je to príma, když se někdo chvíli stará o nás, o rodičovství, šikulkování a spoustě dalších věcí, u kterejch jsme se moc nasmály.

Všechno najdete TADY.

Janu najdete tady:

Zásadně zdravě
Instagram

Komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.