Portfolio

Copywriting

Řekněme, že prodáváte ty nejlepší vajíčka. Já z nich udělám lívance se zmrzlinou. Vykouzlím z ingrediencí vašich nápadů textový zážitek, nad kterým se všem budou jen sbíhat sliny

(Umím to v češtině i v angličtině)

V čem mám prsty

Align Beauty

Branding a copyediting

Magdaléna vyrábí v Austrálii prvotřídní přírodní kosmetiku. Ale jak jí vlastně říkat? Na koho zacílit a jak to, proboha, všechno hodit do slov? Navíc v angličtině?! Sedly jsme si spolu, probraly hodnoty, směr, branding a vymyslely název. Já pak přišla se sloganem a přepracovala její základní texty do šťavnatých příběhů do celého web copy a newsletterů.

Zobrazit projekt

Corpus Lingerie

Copywriting medailonku pro říjnové vydání British Vogue 2020

Dvě sestry a jejich bambusové prádlo. Rozkaz zněl jasně. Chceme medailonek. Měl by stručně a zároveň vtipně představit naši značku. V angličtině. Do 12 hodin. #challengeaccepted

Zobrazit projekt

Terap.io

Copyediting

Terap.io je první online terapeutická platforma v České republice. Takže vlastně projekt bojující za světový mír. Dělám pro ně copyediting, a pomáhám jim tak vyprávět příběhy, co chytnout za srdíčko i ty, co “přece žádného psychouše nepotřebují”.

Zobrazit projekt

ropecult upcycling

Copyediting

Vyřezená lezecká lana, kterým v tomhle projektu dávají nový život po životě a jsou tom první na světě.

Zobrazit projekt

Deník N

Obsahová tvorba článků

Zobrazit projekt

Nevýchova

Obsahová tvorba článků

Zobrazit projekt

Jako rybička

Blog o zdraví těla, mysli i ducha

Miminko, který jsme spolu s Janou Králikovou odchovaly ve zlaté éře českého blogerství (ach!). První vážnej projekt a experimentální hřiště zároveň. Všechno kromě grafiky jsme si totiž dělaly samy. Dneska už blog aktivně nespravujeme a tak si žije tak trochu svým životem.

Zobrazit projekt

Chcete mě?

No, tak bezva! Nejradši pracuju už s hotovými texty, které pomáhám stylisticky učesat. Korporátní jazyk napevno uvázaných kravat ale moc neumím. Radši tvořím (sympatické) textové rebely s hravým rozcuchem.

Napište mi!