E-kurz

Tarotové čarodějkování pro začátečníky

Přestaň se bát a začni si hrát! Tarot totiž není žádná magie pro vyvolený. Tarot je hra.

Lákájí tě karty, ale absolutně netušíš, kde vlastně začít?

Já vim, je toho tolik, viď? Všechny ty symboly, významy, hromada pravidel a ty jsi přitom ráda, že si ještě pamatuješ malou násobilku. Navíc nejsi žádná vědma přece. Půjde ti to vůbec? O všech těch děsivých kartách ani nemluvim! Co když ti zas vyjde něco blbýho?

Na všechno mám jednu odpověď: Neboj.

Tenhle kurz ti totiž ukáže, jak na to. Bez biflování, beze strachu, bez nervů z toho, co jsi kde udělala špatně. V Čarodějkování si totiž budeš hlavně HRÁT.

A sáhneš si tak na moudrost, o který jsi nejspíš ani netušila, že v tobě dřímá.

za 1 199 Kč

Co ti kurz přinese

Odvahu s kartama opravdu začít. Společně zboříme všechny ty mýty, který tě teď nejspíš drží zpátky.

Dobrý pocit z toho, že víš, která bije. Nebudu tě zatěžovat zbytečnýma složitostma a dělat ti v tom guláš.

Praktická cvičení. Dozvíš se nejenom co vlastně dělat, ale hlavně jak. Všechnu teorii budeš mít podloženou opravdickou praxí.

Důvěru ve vlastní úsudek a intuici. Objevíš způsob jakým se dobrat svých vlastních, niterních odpovědí na všechny svoje otázky.

Co všechno tě v kurzu čeká?

 • 13 tematických videí. Skoro 2 hodiny mojí mluvící hlavy. Nekup to!
 • Interaktivní pracovní sešit plný praktických cvičení. To aby nezůstalo jen u žvanění.
 • Praktické ukázky výkladů. Protože tak se člověk stejně učí nejlíp.
 • Tipy na tarotové zdroje a karty.
 • Spousta legrace. Živý vstupy půlročního kojence… a tak.

Proč vlastně „čarodějkování“?

Protože tohle vymyšlený slovo odráží hlavní princip, kterej bych ti v kurzu chtěla předat. Hravost. Jsem totiž přesvědčená, že tarot nemusí být žádný tajuplný umění pro vyvolený, ale prostě zábavnej nástroj úplně pro všechny.

A proto to “čarodějkování”. Protože s kartama si můžeš hrát v lese, u rybníka, při polední pauze nebo třeba v peřinách nad kakaem.

Nemusíš vidět aury, cítit energie ani mluvit se záhrobím. Stačí se prostě jen dívat na krásný obrázky. No, fakt!

Nezasvětím tě do žádný okultní magie, ale do práce s intuicí, kterou používáš už dávno. Společně ji jenom zvědomíme a posílíme v pořádně vypracovanej sval, kterej budeš moct použít v jeho plným potenciálu, kdykoliv budeš chtít.

za 1 199 Kč

Čarodějky říkaj:

„Bavil mě lehký a nefatální tón kurzu. Ještě nejsem u konce se všemi videíčky a chybí mi i webináře doposlouchat, ale myslím, že dojem to nezmění. Super tipy, lehkost, praktické, nezahlcující… Všechno, co jsem od kurzu s tímhle názvem čekala.:-)“

Natálie (čarodějka ze skupinového kurzu)

„Ke kurzu jsem se dostala jako úplná tarotová panna, která sice byla od malička těmi barevnými kousky papíru fascinovaná, ale vždycky pro mě spadaly do takové kategorie „na to jsem moc chytrá“. Cha, to určitě! Chytrá bych byla, kdybych se vykašlala na předsudky a začala se tarotům věnovat dříve. Díky kurzu tarotového čarodějkování jsem se naučila hlavně to, že odpovědi na všechny životní otázky už dávno máme v sobě, a osobně beru taroty jako takové moje veselé barevné roztleskávačky. Dokážou mi v těžkých chvílích říct: „To dáš, jsi nejvíc nejlepší!“

Naučila jsem se číst svoje karty hlavně intuitivně a neupínat se k výkladům, které pro nás předepsal někdo jiný. Vím teď, že stejná karta v různých situacích mi může pomoci pokaždé jinak, a že není nic jako zlá nebo špatná karta. Jsou vlastně jako taková malá zrcátka, a je jen na nás, co v nich uvidíme. Díky, Karolí, že jsi mě to naučila. Změnila jsi mi tím život, opravdu.“

Nina

„Karolí, bylo to super! Zábavný (miluju tvůj humor), hezky strukturovaný, srozumitelný, často k zamyšlení… Líbilo se mi, ze jsi byla po ruce, kdykoliv jsme potřebovali. Jen jedno mě štve – že už je konec a nebudou další dýchanky. Díky moc!“

Kristýna (čarodějka ze skupinového kurzu)

„Z kurzu jsem šíleně nadšená. Už v půlce jsem cítila to neuvěřitelný vzrušení, když cítíte, že vás něco děsně baví, a chcete víc. Tehle pocit mám doteď. Konečně jsem se naučila s kartama pracovat, pravidelně je vytahovat, starat se o ně a celýmu tomu zmatku porozumět. Tajemný karty pro mě už nejsou tabu a taky hodiny neluštím výklady v knížkách a poslouchám svoji intuici. Karolí, klobouk dolů a posílám velké DĚKUJU!“

Šárka

Co všechno probereme

 • Jak tarot vlastně funguje a jestli jsou to vážně takový čáry
 • Jak probudit svoji intuici a napojit se na ten slavnej „hlas svýho srdce“
 • Kde najít ty nej tarotový karty a jak o ně pečovat
 • Jak se karet správně ptát
 • Co s tzv. temnýma kartama a jak se tarotu přestat bát
 • Jakýma pravidlama se při práci s kartama vlastně (ne)řídit
 • Co dělat s výkladama, který vám nedávají smysl
 • Jak všechnu tu teorii převést do praxe

Co probírat NEbudeme

 • Významy jednotlivých karet. Ty si totiž můžeš během pikosekundy vygooglit
 • Věštění budoucnosti, protože na něj nevěřím. Věřím ve svobodnou vůli, díky níž můžeme kdykoliv změnit své životní směřování
 • Jak zařídit, aby někdo něco… protože jediný, nad čím máme v životě kontrolu, jsme jen my sami
 • Numerologii, astrologii, výklady na 10 karet… Zkrátka všechny tyhle složitosti, který začátečníky spíš děsí, než aby jim pomohly. Jednou z hlavních myšlenek tohohle kurzu je jednoduchost. A u tý taky zůstaneme

Proč se učit zrovna ode mě?

S tarotem pracuju už od roku 2008. Mám na to dokonce i nějakej ten certifikát z karetní školy Heleny Kuželový. Důležitější je ale moje paměť akvarijní rybičky a naprostá neschopnost udržet v hlavě větší množství zásadních informací (pokud teda nejde o texty 80’s a 90’s písniček. Ty umím fakt snad všechny). Biflovat se z knížek významy jednotlivých karet pro mě proto vždycky byl horor. Helena mě ale naštěstí vedla k intuitivním výkladům a u nich jsem i zůstala.

Beru tarot jako takový okýnko do duše. Baterku, která ti skrze svoje obrázky posvítí dovnitř na všechny ty odpovědi, který zatím hledáš venku. Je to terapeutickej nástroj, kterej prostě strčíš do kapsy a je ti kdykoliv k dispozici.

Mně tenhle objev v mnohým změnil život a ráda bych to teď předala dál.

Jenže co když…

Je mi jasný, že máš asi plno otázek! Tak tady jsou odpovědi alespoň na některý z nich.

Ne. Jak totiž píšu už výše, tak ve věštění budoucnosti vlastně nevěřím. Tenhle kurz vás nenaučí, jak se stát médiem nebo nějakou vědmou. Je zaměřený na rozvinutí vaší přirozený intuice, důvěry ve vlastní pocity a ve schopnosti, který máte už teď.

Nebudeme, no. Přijde mi to totiž při tom množství informací na internetu tak trochu zbytečný. Navíc, jak v kurzu uvidíš, memorování se jednotlivých významů vážně není to hlavní.

Ještě se mi nikdy nestalo, že by se někomu kurz nelíbil, nicméně pro případ, že bys byla první a z jakýhokoliv důvodu si to rozmyslela, funguje to takhle. Poté, co ti přijdou přihlašovací údaje, máš 3 dny (včetně dne doručení) na zrušení svojí objednávky.

Peníze ti vrátím, ale prosím, počítej s tím, že ti bude z celkově zaplacený částky odečteno 500 Kč za náklady na administraci a materiály, který už jsi obdržela.

Skupinový kurz běží jen párkrát do roka a začíná vždycky ke konkrétnímu datu. Všichni účastníci tím pádem začínají společně a jeho součástí jsou i živý dýchánky (webináře) a facebooková skupina. Obsahově jsou oba kurzy stejný.

O příštím datu skupinovýho kurzu se dozvíš u mě na Instagramu nebo v pravidelným milostným dopisu.

Platby na splátky nedělám a individuální slevy taky ne. Můžeš si ale počkat a číhat na nějakou slevovou akci, který většinou dělám několikrát do roka.

Po úspěšným proběhnutí platby přes Stripe bys měl/a být hned odkázán/a na svůj uživatelský účet. Svůj kurz potom najdeš přímo v hlavním menu vpravo nahoře. Pokud náhodou ne-e, určitě mi napiš na [email protected] a všechno vyřešíme.

Kdy můžeš začít?

Třeba teďka hnedka!

za 1 199 Kč