E-kurz

„A žili spolu šťastně až do smrti!“

Vytvoř si vztah, v němž se budeš cítit opravdu milovaná, jistá a sama sebou. Zkrátka vztah, o kterým celou dobu sníš.

Čekáš na toho pravýho, ale On pořád nikde?

Možná si říkáš, že nejspíš ani žádnej není, viď? 

A nebo už i někoho máš, ale vlastně si vůbec nejsi jistá, jestli je to vážně ono?

Nejdřív se to vždycky zdá jako „huráááá, konečně!“ ale pak to zase zkrachuje.

Už jsi z toho unavená. Celkově zklamaná a taková rezignovaná.

Jestli i přesto je v tobě pořád malá jiskra naděje, že věci přece můžou být i jinak, „správně“, tak jsi na tom pravým místě! 

za 2 099 Kč

A jak že ti s tímhle vším můžu pomoct?

„A žili spolu šťastně až do smrti!“ je kurz, do kterýho jsem vložila svůj letitej koučinkovej um (heh) a know-how, ale hlavně svoje osobní zkušenosti. Kdysi jsem totiž byla přesně tam, kde jsi možná právě teď ty. Opuštěná, zmatená, naštvaná… Ať jsem dělala, co jsem dělala, nakonec jsem se s mužskýma vždycky ocitla v situaci, která byla jak přes kopírák a prostě něčím špatně.

Nakonec jsem tu svoji životní lásku ale přece jenom potkala. Mužskýho, kterej nejenom že je přesně podle mých představ, ale kterej je dokonce dalece předčil. Opravdovýho partnera, kterej je se mnou, i když se zrovna vztekám nebo břečim jako želva, a kterej řekne, že se přece nic nestalo, přestože jsem mu právě nabourala auto.

A jasně, kdekdo by si řekl, že to je prostě jen štěstí nebo náhoda. Ale já jsem přesvědčená, že není! Díky všem svým předchozím zkušenostem a omylům už totiž vím, že moje setkání s Davidem bylo, stejně jako všechno to, co spolu sdílíme, výsledkem vědomýho procesu a změn.

Proto taky „A žili spolu šťastně až do smrti!“ není jenom další manuál, kterej si přečteš, abys ho mohla zase úspěšně zapomenout.

 

Tenhle kurz je praktickým průvodcem pro každodenní život. Průvodcem, který tě naučí základní principy, na nichž budeš moct vystavět svůj vysněný život.

Co všechno na tebe v kurzu čeká?

 

 • 4 x 60minutová audio nahrávka
 • 4 x interaktivní pracovní sešit
 • 4 x vedená meditace

 

+ bonusový nahrávky na následující témata:

 • Mapa přání a tužeb
 • Randění
 • Ženská sexualita

Během 4 společných týdnů…

 • Rozklíčuješ, proč jsi tam, kde jsi (neboj, tím, že nejsi normální, to fakt neni!)
 • Začneš měnit vzorce, který ti teď brání ve štěstí.
 • Zjistíš, co doopravdy chceš. Od mužských, od vztahů, od života.
 • Zaléčíš svoje zlomený srdce a začneš znovu nacházet odvahu dát někomu důvěru.
 • Zjistíš, jak si „přičarovat“ to, po čem toužíš (včetně toho pravýho).
 • Najdeš vlastní odpovědi na všechny pochyby a nejistoty.

Zkrátka začneš přeměňovat to svoje současný melodrama na pohádku nebo nějakej jinej žánr s dobrým koncem!

Všechno za 2 099 Kč

Holky řikaly…

„Musím říct, že kurz A žili spolu šťastně až do smrti!, je fakt super! Od začátku nelituju ani koruny, kterou jsem za něj dala. Všechny ty věci, o kterých Karolína povídá, vím, znám ty techniky, ale vždycky byl jeden velký problém: jak to, sakriš, převést do života? Vždycky mi všichni řekli, co mám dělat, ale nikdo mi neuměl říct, JAK to mám udělat. Karolína to poskládala a vymyslela tak úžasně, že si člověk vlastně na to JAK přijde tak trochu sám a je z toho hrozně šťastný! Je to fakt geniální!

Tereza, Praha

„Ahoj Karolí! Musim ti napsat. Momentálně sedim na posteli a čtu si řádky, kde jsem si před pár měsíci napsala, jak by měl vypadat můj pravý. No, a světe div se, já někoho poznala a ono to všechno sedí… Najednou mám vedle sebe někoho, koho se nemusím doprošovat, kdo mě podpořil v opravdu špatným období a záleží mu na mně. Jasně že jsme na začátku a já se občas trochu zabojim, ale momentálně jsem přesvědčená, že je to člověk, za kterým bych šla kamkoliv. Jsem to před ním prostě já a přesně to jsem hledala. Moc ti chci poděkovat, Karolí, protože díky tobě se to stalo a moc jsi mi pomohla!“

Tereza, Říčany

„Karolína má úžasný styl vyjadřování, který je mi blízký, a nenásilnou formou nutí člověka zamyslet se nad sebou samým. Sice vás koučuje, ale současně vám to celé přijde jako „rady od kamarádky“. Úžasné jsou i vlastní zkušenosti a příklady, kterými se člověk může inspirovat a některé dokonce uklidní, že to, co se děje u mne, zažil i někdo další a že jsem tudíž „normální“. Doporučuji každé ženě, která hledá sebe samu a možná vlastně ani neví, co od života skutečně chce a koho v životě hledá. Je zde hodně užitečných a praktických rad, které si můžu odnést a praktikovat průběžně i v jiných situacích.“

Monika, Praha

„Bylo to skvělý, je to boží, pořád pokračuju, nebojte se opakování. Karolíniny práce si moc vážím. A nakonec bych to zaglosovala: „nebuď pussy a absolvuj kurz!“:D

.“

Hanka, Praha

“Naprosto geniální propojení všech aktuálních témat, které jsem v sobě pořád dokola řešila a nikdy nic nevyřešila. Až s Karolínou a jejími kurzy jsem pochopila, že všechno vychází ze sebelásky (kterou vás naučí), zajetých, opakujících vzorců (které díky kurzu rozpoznáte), pochopila jsem, jak je důležité vyjasnit si cíle (konečně to všechno hodíte na papír), ujasnila jsem si, jaký je můj životní partner. Budete si hrát, budete meditovat, budete snít, kreslit i plakat. Opravdu doporučuji a Tobě, Karolí, moc děkuji.“

Jana, Olomouc

„Ke kurzu A žili spolu šťastně až do smrti! jsem přistupovala se zvědavostí, ale zároveň přesvědčená, že už to přeci „tak nějak znám“. Už po prvním týdnu jsem se tomu přesvědčení musela smát, protože nabídnuté okno do duše je tak široce otevřené, že musí překvapit úplně každého.:-) Navíc formou, která je pochopitelná, přirozená a s jakou se dobře pracuje – je zkrátka vidět, že to nejsou jen moudra autorkou vyčtená z knih, ale něco prožitého na vlastní kůži. Není to ale o tom, že někdo udělá něco za nás, je to úžasná cesta, jak se naučit pochopit sebe sama, pochopit souvislosti... pochopit život zase o něco víc – a hlavně udělat další krok k tomu, jak žít opravdu podle svých představ. Děkuji!“

Daniela, Praha

Co ti kurz přinese

 • Pochopíš, proč se ti ve vztazích opakují pořád ty samý vzorce a jak se jich jednou provždy zbavit.
 • Uzdravíš svůj vztah k mužům (a možná ke světu jako takovýmu).
 • Ujasníš si, co doopravdy chceš a proč.
 • Naučíš se, jak převést všechnu tu duhovou teorii o sebelásce v praxi.
 • Objevíš a uzdravíš v sobě svoji ženskou podstatu (a neboj, nebudu tě nutit lítat někde v batikovanejch šatech a dělat, že jsi bohyně).
 • Naučíš se respektovat svoje touhy, potřeby a mít se víc ráda.
 • Dozvíš se spoustu praktických sebekoučovacích tipů a triků, který lze použít nejenom na vztahy, ale na jakoukoliv oblast života.
 • Objevíš v sobě svýho vlastního (a toho úplně nejlepšího) guru.

Co ti kurz NEpřinese

 • Návod na život, který ti řekne, co přesně máš dělat pro to, abys byla už navždycky šťastná. Až něco takovýho jednou objevím, dám vědět! Zatim můžu nabídnout „jenom“ nástroje k nalezení svojí vlastní (klikatý) cesty.
 • Jednoduchý řešení typu, „Za úplňku zakopej jeho trenky metr pod zem a do roka je tvůj!“ Uzdravování vztahů je proces. Život je proces. A ten potřebuje čas a vědomou práci na sobě sama.
 • Zázraky a rychlokvašky, kdy se druhý den probudíš a všechno bude jinak. Jasně, stát se to může (a to potom veliký high five!), nicméně většinu svých limitujících přesvědčení a jinýho čurbesu v sobě nosíme tak dlouho, že je potřeba mít se sebou trpělivost.
 • Jednorázový záplaty na hluboký zranění. Připrav se na proces, kterej se nesnaží něco jen tak zalepit, ale zahojit a integrovat od podstaty.

Rozebráno na prvočinitele…

1. týden

Tvůj milostný příběh aneb kde se stala chyba?

 • Rozkryješ svůj milostný příběh. Co to je, odkud se vzal a proč je důležitý ho znát.
 • Zjistíš, jaký přesvědčení vlastně o lásce a o mužích máš.
 • Pochopíš proč se ti furt opakují podobný situace, proč pořád potkáváš ty samý mužský a co s tím.
 • Řekneš sbohem všemu, co ti brání vytvářet vztahy, jaký by sis si přála.

2. týden

Pohádky nejsou jenom pro děti!

 • Dozvíš se, proč je tak důležitý snít a přát si pro sebe jen to nejlepší.
 • Naučíš se přestat být obětí svýho okolí, ale jeho aktivním spolutvůrcem.
 • Ujasníš si, co doopravdy chceš.
 • Zjistíš, kdo doopravdy jsi.
 • Začneš si vytvářet nový milostný příběh, který bude odpovídat tvým touhám a přáním.

3. týden

Hurá, já jsem ženská!

 • Zjistíš, co pro tebe vlastně znamená být ženou, a proč to cítíš tak, jak to cítíš.
 • Vyjasníš si svůj vztah k mužským.
 • Najdeš svoji vlastní rovnováhu mezi uťáplou myškou, co si nechá všechno líbit, a tvrdou superženou s ostrýma loktama.

4. týden

Čáry máry fuk!

 • Dozvíš se, jak si konečně přičarovat toho pravýho (pokud ho zrovna hledáš).
 • Naučíš se 4 sebekoučovací techniky, které ti pomůžou dělat rozhodnutí, která jsou pro tebe ta správná.
 • Vytvoříš si akční plán, aby to všechno nezůstalo jenom u povídání.
 • Poskočíš si, jak jsi to všechno skvěle zvládla!

Jenže co když…

Je mi jasný, že máš asi plno otázek! Tak tady jsou odpovědi alespoň na některý z nich…

Žádnou. Všechno totiž záleží na tvým přístupu a schopnosti aplikovat informace, který se dozvíš, do praxe. Slibuju ti ale, že pokud opravdu celý kurz poctivě projdeš a podnikneš všechny kroky, který jsem v něm pro tebe přichystala, tak nevyhnutelně začneš přetvářet svoje sny a přání v realitu. Mezi mnou, všema těma holkama, co mi posílají svoje šťastný příběhy, a tebou totiž není žádný rozdíl kromě nasazení. A když to šlo nám, tobě to půjde taky!

Právě proto miluju e-kurzy! Jak a kde jím projdeš, si totiž můžeš určit sama. Nahrávku si můžeš poslechnout vcelku nebo po kousíčkách cestou do práce, při vaření, v čekárně u doktora nebo klidně těsně před spaním, zkrátka kdykoliv ti to vyhovuje nejvíc. Celej kurz je sice rozvrženej do 4 týdnů, nicméně pokud z něj z jakýhokoliv důvodu na pár dní, nebo dokonce i týdnů vypadneš, vůbec nic se neděje. Jakmile si totiž jednou všechny materiály stáhneš, už jsou navždycky tvoje a můžeš se k nim vracet do konce věků. Pokud z nějakýho důvodu nestihneš společný online webinář, tak se taky nic neboj, budeš si ho moct pustit ze záznamu.

Tohle holt musíš zvážit. Pokud jsi notorickej nakupovač kurzů, které pak nikdy neprojdeš, tak se na to radši vykašli. K tomu, aby to pro tebe mělo opravdu smysl, je potřeba, abys udělala vědomý rozhodnutí, že do toho jdeš se vším všudy. Pokud se ti stane, že budeš mít pocit, že se v kurzu ztrácíš, nevíš si s něčím rady nebo potřebuješ podporu, stačí mi poslat mail a já ti moc ráda pomůžu.

Pro někoho určitě. Takže pokud tenhle pocit máš, potom si radši udělej radost něčím jiným.

Ještě se mi nikdy nestalo, že by se někomu kurz nelíbil, nicméně pro případ, že bys byla první a z jakéhokoliv důvodu si to rozmyslela, funguje to takhle. Poté, co ti přijdou přihlašovací údaje, máš 3 dny (včetně dne doručení) na zrušení svojí objednávky.

Peníze ti vrátím, ale prosím, počítej s tím, že ti bude z celkově zaplacený částky odečteno 500 Kč za náklady na administraci a materiály, který už jsi obdržela.

Jasně! Stačí mi napsat, že už sis koupila tenhle individuální a já tě za malej poplatek upgraduju.

Platby na splátky nedělám a individuální slevy taky ne. Můžeš ale číhat na nějakou slevovou akci, který většinou dělám několikrát do roka.

Ach jo, ta technologie! Pokud tě to hned po úspěšný platbě nehodilo na tvůj uživatelský účet, tak mi, prosím napiš na [email protected] a společně to vyřešíme!

Bonusy navíc

Vedené meditace

 • Prožiješ všechno, co ses každý týden naučila na vlastní kůži.
 • Uděláš si takový malý rande sama se sebou.
 • Uchopíš jednotlivý lekce kurzu nejenom racionálně, ale taky emocionálně. Prostě si je prožiješ!

 

Bonusové materiály

 • Mapa přání a tužeb: zjistíš, co s tebou teďka nejvíc rezonuje a co vlastně doopravdy chceš.
 • Randění: přestaneš se bát a nervovat a místo toho si začneš víc hrát.
 • Ženská sexualita: uzdravíš svůj vztah k vlastní sexualitě, a tím pádem k sobě.
 • Pokladnice vědění: podělím se s tebou o všechny svoje oblíbený knížky, videa, weby a vůbec.

 

Celkem to dělá přes 90 minut obsahu navíc. #nekupto

Kdy můžeš začít?

Přece těďka hnedka!

za 2 099 Kč